top of page

ÇEKİLİŞ İÇİN GENEL KOŞULLAR

◯200₺ ve üzeri alış verişlerde 2 katı kod gönderimi sağlanacaktır.

◯ Her girilen kod bir katılım hakkı kazandırır. Kişi başı kod sınırlaması yoktur. Girilen kod sayısı kadar çekiliş hakkı kazanılacaktır.

 

◯ Resmi instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.


◯ Çekiliş başvurusu esnasında verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Aksi durumu tespiti halinde çekiliş hakkınız geçersiz sayılacaktır.

◯ Satın alınan ürünün kargo kutusunun içerisinde bulunan kod veya kodları ürünlerin de gözükeceği şekilde fotoğraflayıp çekiliş sayfasında gerekli bilgiler ile birlikte sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

◯ Fotoğraflama esnasında satın alınan ürün veya ürünlerin açılmış ( etiketinin yırtılmış olması) gerekmektedir.
 

◯Kontrol sonrası verilen kod/kodlar haricinde kod/kodlar tespit edilmesi durumunda çekiliş hakkınız geçersiz sayılacaktır.

◯ Kontrol sonrasında gönderilen fotoğraf ile uyuşmayan kod/kodlar tespit edilmesi durumunda çekiliş hakkınız geçersiz sayılacaktır.

◯ Çekiliş süresi boyunca kod veya kodların çekilmiş fotoğrafı tarafınızca saklanmak zorundadır.


◯ Olası iade durumlarda girilen kodlar geçersiz sayılacaktır.

Bayilerden satın alınan ürünler için ürünün fiş ile beraber fotoğraflanması ve info@bullment.com adresine mail atılması durumunda tarafınıza çekiliş kodu iletilecektir. Bu kod ile belirtilen adımları izleyerek çekilişe katılabilirsiniz.

◯ Çekilişe 18 yaşından küçüklerin katılması yasaktır.

◯ Çekiliş tarihi resmi instagram hesabından 7 gün kala ilan edilecektir.


◯ Çekilişi kazanan kişi veya kişilere eksik bilgi vermesi nedeni ile ulaşılamaması veya diğer ihlallerin tespiti durumuna çekiliş 1 gün sonra  tekrarlanacaktır.Herkese Bol Şans.

bottom of page